GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkset 4333705
nr 433 3705
Kryddburkset
Pyro, 7 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 oktober 2006
kl 16:31:50
13/10 18:47:26
100 kr
16/10 13:11:47
Pyro